Перманентний макіяж (Губи, Брови, Міжвійка)

Губи 1800 грн
Брови 1800 грн
Міжвійка 1800 грн

 

Перманентний макіяж у Львові

Перманентний макіяж – це свого роду макіяж-татуювання: під час косметологічної процедури у верхні шари шкіри «закладають» пігмент. На обличчі утворюється своєрідний незмивний макіяж. І записатися на перманентний макіяж у Львові ви можете у нашому салон краси «Krasual`»! Ми пропонуємо кілька цікавих різновидів.

Перманентний макіяж губ у Львові

Нафарбовані губи з чітко окресленим контуром щодня – ось результат, який дає якісний перманентний макіяж губ. Окрім створення більш виразного кольору, ця процедура також призначена для тих, хто потребує корекції форми губ, надання їм більшого об’єму або чіткості розмитому контуру. Словом, татуаж дозволяє виправити природні недоліки.

Як це відбувається? За допомогою апарата з голкою майстер вводить у шкіру барвник на глибину від 0,3 до 0,5 мм. Залежно від потреб можна пропрацювати тільки контур, або заповнити кольором всю поверхню. Такий татуаж тримається від 4 до 6 років. Але враховуйте, що пігмент по-різному проявляється на шкірі.

Перманентний макіяж очей

Перманентний макіяж очей – це в першу чергу так званий перманентний макіяж міжвійки. За 15-20 хвилин можна отримати або стрілки, або підведення контуру, або заповнення простору між віями. Останнє, до речі, забезпечить найприродніший результат: очі здаватимуться трохи підфарбованими, а вії стануть візуально густішими. Тримаються перманентні стрілки на повіках до 10 років.

Перманентний макіяж у вигляді стрілок на верхніх повіках підходить всім. А ось до татуажу нижніх повік слід підходити вкрай обережно, адже такі стрілки можуть зробити очі вужчими, підкреслити мішки чи синці. Зазвичай стрілки виконують у чорному кольорі, проте можливе використання інших кольорів.

Розтушовку стрілок вибирають ті, кому більше до душі не чітке підведення лайнером, а м’яке підфарбовування повік олівцем. Розтушовані стрілки збільшують очі і роблять погляд м’якшим. Така процедура вважається найскладнішою, проте результат буде дуже витонченим.

Перманентний макіяж брів у Львові

Підфарбовані брови акуратної, гарної форми 24 години на добу 7 днів на тиждень – ось що дає перманентний макіяж брів. Але дуже важливо правильно обрати форму, пігмент, колір та саму техніку виконання. Інакше можна отримати неприродний результат, наче намальований маркером. Наші майстри допоможуть визначитися!

Переваги перманентного макіяжу

Не просто так сотні, тисячі дівчат наважуються на перманентний макіяж повік, брів та губ у Львові. Це постійно рятує у повсякденному житті. Процедура має свої очевидні плюси.

  • Практичність. Завдяки перманентному макіяжу можна відмовитися від багатьох видів косметики та більше не витрачати пів-ранку на малювання стрілок чи підфарбовування губ. Змивати макіяж теж не доведеться — це ще більше економить час.

  • Стійкість. Результат після візиту до косметолога зберігається 2-3 роки. Знадобиться хіба що кілька походів у салон для корекції.

  • Краса. Добре зроблений перманентний макіяж виглядає природно і посилює природну красу: брови здаються густішими, губи соковитішими, контур очей більш чітким.

Враховуйте, що процедура має протипоказання. Наприклад, її не можна проводити при запальних захворюваннях, цукровому діабеті, проблемах зі згортанням крові. Звертайтеся до наших фахівців за більш детальними подробицями про перманентний макіяж – цінами, особливостями догляду, тощо.