Антицелюлітний масаж

Що таке целюліт сьогодні пояснювати не доводиться – про це знають навіть чоловіки. Однак, протистояти цій косметичної і психологічній проблемі цілком можливо завдяки спеціальній методиці

Даний масаж призначений як для зменшення целюліту, так і в профілактичних цілях. Якщо целюлітом вражені не тільки традиційні зони: живіт, стегна, сідниці, а й руки, спина і т.д., то масаж проводиться з чергуванням зон. Майстер постарається максимально поліпшити кровообіг в цих зонах, оскільки основним у лікуванні целюліту є відновлення мікроциркуляції.

Ручний: вважається одним з найефективніших способів, адже саме тут з’являється можливість індивідуального підходу до кожного клієнта. Руки масажиста опрацьовують проблемні зони з різним ступенем інтенсивності, вдаючись до численних прийомів класичного масажу. Спочатку поверхневе, а потім і більш глибокий вплив на підшкірно-жирову клітковину сприяє відновленню правильного лімфотоку і розщепленню жирових відкладень.

Медовий: Для бажаючих скинути зайві кілограми, масаж з використанням меду – такий же важливий елемент як дотримання принципів правильного харчування і виконання аеробних навантажень. Цей вид масажу має дренажним ефектом і сприяє виведенню надлишків рідини з організму, тому його з повною впевненістю можна назвати медовим масажем для схуднення. У своєму складі мед містить безліч корисних мінералів, серед яких калій, натрій, кальцій, залізо, магній, сірка і хлор, а також мед містить в своєму складі вітаміни С, В1, В2, В3, В5, В6. Антицелюлітний медовий масаж – прекрасний засіб, що сприяє схудненню, поліпшенню кольору і структури шкіри і, що найголовніше, – позбавлення від целюліту.

Баночний (вакуумний): Що став популярним, даний масаж має ще одну назву, яке пояснює принцип його дії – вакуумний.