Фарбування та корекція брів

Переглянути ціни на корекцію брів

 

Професійна корекція брів у Львові

Гарні, рівні та відповідні до типу обличчя брови здатні докорінно змінити зовнішність людини. Вони впливають на вираз обличчя, на міміку, візуально міняють овал обличчя, підкреслюють очі. Довгий час у моді залишалися тонкі, зазвичай – намальовані брови-нитки, але сьогодні у тренді максимальна природність.

Напевно, важко знайти дівчину чи жінку, яка ніколи не намагалася змінити форму брів. Не так просто підібрати ту із них, що ідеально пасуватиме до типажу обличчя, і при цьому буде максимально наближеною до своєї власної. Саме для цього існує корекція брів у Львові.

Наші майстри у салоні «Красуаль» допоможуть визначитися з формою та технікою. Оптимальним вважається, коли лінія брів доповнює форму обличчя. Наприклад:

  • Прямокутному обличчю пасують плавні брови середньої товщини з незначним природним вигином;

  • Класичний варіант для круглого обличчя – високо підняті брови з коротким кінцем та легким графічним вигином;

  • Квадратне чи трикутне обличчя доповнять майже прямі брови, що поступово звужуються.

Але при цьому корекція брів залишається виключно індивідуальною. Не можливо підібрати шаблони до кожного типажу. Наші майстри врахують кожну дрібничку.

Корекція брів: різновиди та особливості

Корекція брів проводиться різними методами. За усі часи існування процедури у домашніх, а згодом – і у салонних умовах, основні інструменти та технології залишилися незмінними.

  • Пінцет. Найпопулярніший та найпростіший варіант. Пінцет, напевно, знайдеться у кожній косметичці. Такий спосіб – доступний, простий та швидкий. Він дозволяє легко видалять навіть поодинокі волосинки, не зачіпаючи найближчі. Основний недолік класичного методу – швидкість відростання.

  • Віск. Ще одна професійна процедура, для якої використовуються дерев’яні палички. За їх допомогою майстер наносить віск локально, чітко на потрібні ділянки. В іншому техніка повторює типову воскову епіляцію. Основний плюс – довготривалий ефект та бездоганно гладка шкіра. Мінус – складність виконання.

Корекція брів – це не лише моделювання лінії та видалення зайвих волосків, а й фарбування, укладка брів спеціальним воском, тощо.

Ідеальні брови – фантастика чи реальність?

Навіть найгарніші від природи брови зазвичай потребують незначного допрацювання. Таким чином можна зробити їх дійсно бездоганними. Жодна волосинка не буде рости не на своєму місці чи не у той бік.

Єдиний спосіб отримати ідеальні брови – корекція. Тривалість та частота процедури варіюється індивідуально, але навіть одного разу достатньо, щоб у майбутньому легше підтримувати результат власноруч.

При цьому серед переваг корекції брів – ціна, що легко вписується навіть у невеликий бюджет. Універсальна та корисна процедура доступна кожному. Разом з тим, доглянуті та виразні брови дозволяють зекономити час та зусилля на повсякденних зборах, на макіяжі та на потребі у ньому взагалі.

Одне із перших питань при плануванні корекції брів у Львові – ціна. Салон краси «Красуаль» пропонує вигідні розцінки, а наші професійні майстри гарантують бездоганний результат та ідеальні брови. Час, тривалість та інші нюанси узгоджуються індивідуально.