Персонал

Михайлина (перукар-універсал)
Має 5-річний стаж роботи. Дипломований фахівець в перукарському мистецтві. Закінчила двохрічне навчання в спеціалізованому ліцеї ЛДПЛ «Торгівлі та сфери послуг», додатково пройшла навчання в компаніях «Kleral», «Coiffance», «Erayba», «HSProfessional» та інших.У неї великий досвід роботи з професійними фарбами для волосся: Erayba, pH, DucastelSubtil, Kleral,L`Oreal, володіє техніками відновлення і лікування волосся. Вміє підбирати кольори і відтінки так, щоб вони не тільки доповнювали один одного, а й ідеально поєднувалися з основною тональністю натурального волосся. При створенні колірної схеми обов’язково враховує структуру конкретного волосся, глибину пігментації, щоб не завдавати травматизму волоссю.Творча людина за внутрішнім переконанням.Цікавить все, що пов’язано з модою і стилем.


Ілона (перукар-універсал)
Ілона–має досвід роботи 4 роки. Створює нові образи та креативні стрижки.Майстерність і легкість, з якими працює Ілона, допоможе Вам відчути енергетику її рук. Ви розслабитесь, отримаєте незабутнє задоволення і захочете повернутися знову. Психолог за своєю природою, Ілона проявляє індивідуальний підхід до кожного клієнта, що особливо відчувають діти. Життєва позиція – зробити це життя і світ яскравішим!


Світлана (майстер манікюру та педикюру)
Світлана – дипломований, висококваліфікований фахівець манікюру та педикюру.Її професіоналізм та старанність вражають самих вибагливих клієнтів. Найважливіше для Світлани – це безпека і стерильність, обробка інструментів після кожного клієнта трьома ступенями очистки та дезінфекції (дезінфікуюче замочування, ультразвукова мийка, гласперленовий стерилізатор), а зберігання інструменту виключно в ультрафіолетовому стерилізаторі. Одне слово, яким можна охарактеризувати Світлану – відповідальність.


Оля (майстер манікюру та педикюру)
Для Олі нігті – це полотно для художника. Творча та креативна особистість з вищою музичною освітою. Сучасна мода дозволяє їй проявити свою фантазію: нанести на нігті авторський малюнок, прикрасити стразами, аплікацією, і т.п. Оля професійно володіє всіма відомими в індустрії краси видами нігтьового дизайну. Щирість та комунікабельність Олі залишає небайдужим кожного клієнта.


Олена(косметолог)
Олена – медик за освітою і за покликанням. Дипломований висококваліфікований фахівець своєї справи. Постійне самовдосконалення і навчання новим методикам в косметології. Індивідуальний підхід до вирішення естетичних проблем і потреб до зовнішнього вигляду кожного клієнта. Працює на сертифікованій якісній косметиці: Skin, Casmara,Holy Land.