Нігтьові послуги

Манікюр

Назва послугиВартість, грн
 Зняття+чистка+покриття г/л 400
 Зняття гель лаку 60-80
 Жіночий манікюр 180
 Покриття гель лаком (однот.)200
 Дизайн Лунний50
 Дизайн Френч100
 Дизайн 1 нігтикавід 15 грн.
 Укріпл. акрил. пудр. з кольор. 245
 Нарощення 1 нігтя 50
 Чоловічий манікюр250

 Педикюр

 Педикюр (пальчики + стопа) 320
 Педикюр пальчики 210
 Покриття гель лаком 180
 Покриття без чистки

Педикюр комплекс

 230

530

 

Ціни на манікюр, педикюр та інші нігтьові послуги у Львові

Саме руки – візитна картка кожної людини. Їх ми подаємо при знайомстві, вони постійно на виду. Навіть найкращий брендовий одяг не виправить враження від недоглянутих та неохайних рук.

Таким чином манікюр вже давно перетворився на необхідність, а не забаганку. А питання цін на манікюр турбує не лише обраних модниць. Вартість послуги залежить від складності та бажаного об’єму робіт.

Загалом, салон краси «Красуаль» пропонує:

 • Класичний манікюр;

 • Апаратний манікюр та педикюр;

 • Догляд за шкірою та нігтями рук і ніг;

 • Дизайн та нарощування нігтів;

 • Різноманітні варіації художнього манікюру;

 • Весільний чи святковий манікюр;

 • Покриття гель лаком Blaze, My Nail, Luxio, F.O.X., Lianail, For You;

 • SPA-процедури для шкіри та нігтів.

Серед переваг професійного манікюру – ціна, що легко впишеться навіть у обмежений бюджет. Стереотип про те, що похід до салону коштує неймовірних грошей, давно вже не має нічого спільного з реальністю. У «Красуаль» ми пропонуємо лише вигідні та доступні ціни.

Професійний манікюр: ціни та інші переваги

Професійний манікюр, будь то звичайний манікюр без покриття чи складний художній дизайн нігтів, має численні переваги:

 • Досвідчені майстри зроблять все максимально якісно та швидко. Не доведеться витрачати власний дорогоцінний час та зусилля.

 • Зазвичай самостійно впоратися із завданням без належних навичок та інструментів – доволі проблематично, а для деяких різновидів – і зовсім неможливо. Похід в салон вирішує це питання.

 • Також похід в салон виключає необхідність купувати різноманітне обладнання та засоби, на кшталт ультрафіолетової лампи для гелю, численних баз чи топів.

 • Майстри з манікюру та педикюру користуються продукцією виключно професійних брендів, а також можуть серед усього асортименту обрати саме ті засоби та техніка, що найкраще підійдуть конкретній людині.

 • Професійний манікюр – завжди максимально охайний та акуратний, коли самостійно досягти бездоганної симетрії майже неможливо.

 • Нігтьові послуги – комплексне явище, що передбачає не лише косметичний ефект, а повноцінний догляд та лікування нігтів і шкіри.

Ще одна перевага манікюру у Львові – ціна, яку пропонує наш салон «Красуаль». Вартість нігтьових послуг легко вписується у щомісячний бюджет.

Професійний педикюр: ціна та йго особливості

Педикюр – процедура, якої багато хто нехтує, але дарма. Скільки людей постійно зіштовхуються з проблемою нерівних, негарних нігтів, їх вростання, травмування, тощо? Особливо актуальним питання стає із наближенням теплого сезону, коли саме час носити відкрите взуття.

Ми пропонуємо професійний педикюр у Львові, ціна якого приємно здивує навіть найекономніших гостей. Результат при цьому – на очах. Гарні та охайні нігті на ногах, доглянута та м’яка шкіра – запорука не лише комфорту, а й гарного самопочуття, впевненості у собі та власних силах навіть у таких дрібницях.

У салоні краси «Красуаль» ми надаємо повний перелік нігтьових послуг, серед яких – різні види манікюру та педикюру, ціна яких у повній мірі виправдана бездоганним результатом. Охайні, акуратні нігті та шкіра – це завжди зручно, красиво та приємно.