Нігтьові послуги

Манікюр

Назва послугиВартість, грн
 Комбінований манікюр 300
 Чоловічий манікюр 480
 Зняття+чистка+покриття гель-лак 600
 Зняття+чистка+покриття з укріпленням650
 Зняття+корекція форми+покриття г/л480
 Дизайн Френч100
 Дизайн 1 нігтикавід 50 грн.
 Покриття г/л без чистки 420
 Ремонт 1 нігтя 60
Зняття нарощених нігтів250

 Педикюр

 Комплекс (пальчики і стопа)зняття+чистка+покриття 780
 Комплекс(пальці)зняття+чистка+покриття 670
 Покриття гель лаком без чистки 380
Пальчики+стопа490

 

Ціни на манікюр, педикюр та інші нігтьові послуги у Львові

Саме руки – візитна картка кожної людини. Їх ми подаємо при знайомстві, вони постійно на виду. Навіть найкращий брендовий одяг не виправить враження від недоглянутих та неохайних рук.

Таким чином манікюр вже давно перетворився на необхідність, а не забаганку. А питання цін на манікюр турбує не лише обраних модниць. Вартість послуги залежить від складності та бажаного об’єму робіт.

Загалом, салон краси «Красуаль» пропонує:

 • Класичний манікюр;

 • Апаратний манікюр та педикюр;

 • Догляд за шкірою та нігтями рук і ніг;

 • Дизайн та нарощування нігтів;

 • Різноманітні варіації художнього манікюру;

 • Весільний чи святковий манікюр;

 • Покриття гель лаком Blaze, My Nail, Luxio, F.O.X., Lianail, For You;

 • SPA-процедури для шкіри та нігтів.

Серед переваг професійного манікюру – ціна, що легко впишеться навіть у обмежений бюджет. Стереотип про те, що похід до салону коштує неймовірних грошей, давно вже не має нічого спільного з реальністю. У «Красуаль» ми пропонуємо лише вигідні та доступні ціни.

Професійний манікюр: ціни та інші переваги

Професійний манікюр, будь то звичайний манікюр без покриття чи складний художній дизайн нігтів, має численні переваги:

 • Досвідчені майстри зроблять все максимально якісно та швидко. Не доведеться витрачати власний дорогоцінний час та зусилля.

 • Зазвичай самостійно впоратися із завданням без належних навичок та інструментів – доволі проблематично, а для деяких різновидів – і зовсім неможливо. Похід в салон вирішує це питання.

 • Також похід в салон виключає необхідність купувати різноманітне обладнання та засоби, на кшталт ультрафіолетової лампи для гелю, численних баз чи топів.

 • Майстри з манікюру та педикюру користуються продукцією виключно професійних брендів, а також можуть серед усього асортименту обрати саме ті засоби та техніка, що найкраще підійдуть конкретній людині.

 • Професійний манікюр – завжди максимально охайний та акуратний, коли самостійно досягти бездоганної симетрії майже неможливо.

 • Нігтьові послуги – комплексне явище, що передбачає не лише косметичний ефект, а повноцінний догляд та лікування нігтів і шкіри.

Ще одна перевага манікюру у Львові – ціна, яку пропонує наш салон «Красуаль». Вартість нігтьових послуг легко вписується у щомісячний бюджет.

Професійний педикюр: ціна та йго особливості

Педикюр – процедура, якої багато хто нехтує, але дарма. Скільки людей постійно зіштовхуються з проблемою нерівних, негарних нігтів, їх вростання, травмування, тощо? Особливо актуальним питання стає із наближенням теплого сезону, коли саме час носити відкрите взуття.

Ми пропонуємо професійний педикюр у Львові, ціна якого приємно здивує навіть найекономніших гостей. Результат при цьому – на очах. Гарні та охайні нігті на ногах, доглянута та м’яка шкіра – запорука не лише комфорту, а й гарного самопочуття, впевненості у собі та власних силах навіть у таких дрібницях.

У салоні краси «Красуаль» ми надаємо повний перелік нігтьових послуг, серед яких – різні види манікюру та педикюру, ціна яких у повній мірі виправдана бездоганним результатом. Охайні, акуратні нігті та шкіра – це завжди зручно, красиво та приємно.