Ін’єкційна косметологія

Переглянути ціни на косметологічні послуги

 

Професійні уколи гіалуронової кислоти, мезотерапія у Львові

Гіалуронова кислота входить у склад різних органів та тканин, і шкіра не є виключенням. Унікальна речовина відповідає за збереження вологи у клітинах, а отже – за зволоженість, молодість та пружність шкіри загалом.

Але з роками її вироблення поступово зменшується за рахунок природного старіння організму. Саме тому шкіра втрачає тонус та з’являються зморшки. Щоб штучно відновити баланс, використовується спеціальна косметика на основі гіалуронової кислоти.

Ще ефективніший метод пропонує ін’єкційна косметологія. Така технологія отримала назву уколи краси. За їх допомогою стан шкіри помітно поліпшується, вона зволожується, покращується колір, тонус та загальний вигляд.

Окрім того, уколи гіалуронової кислоти використовуються для так званої контурної пластики: корекції глибоких зморшок, покращення овалу обличчя, збільшення губ. Подібні серйозні процедури мають виконувати лише професіонали. Тільки досвідчені косметологи знають, що саме, куди та у якій кількості потрібно вколоти, щоб досягти бажаного результату у кожному конкретному випадку.

Уколи краси: різновиди та особливості

Уколи гіалуронової кислоти у Львові – популярна послуга, яку надає салон краси «Красуаль». Вони забезпечують профілактику передчасного старіння та усувають його ознаки, сприяють безпечному омолодженню шкіри обличчя.

У сучасній косметології існує кілька методів роботи із гіалуроновою кислотою:

  • Мікроін’єкції. Інша назва – біоревіталізація. Дозволяє позбавитися незначних змін та мімічних зморшок. Тонкі голки вводяться під шкіру на кілька міліметрів. За рахунок незначної глибини, побічні ефекти мінімальні та швидкоплинні.

  • Ін’єкції. Більш глибокі уколи, при яких голка проникає у середні та глибинні шари шкіри. Забезпечують максимально глибоке зволоження та насичення. Така техніка дозволяє більш суттєві зміни та підтяжки.

  • Мезотерапія обличчя. Мікроінвазивна методика з використанням валику, вкритого дрібними голками. Використовується для усунення розтяжок, шрамів, покращення тонусу шкіри та овалу обличчя.

Також окремо існує карбокрситерапія – введення під шкіру двоокису вуглецю, що сприяю покращенню кровопостачання, регенерації, стимулює вироблення колагену, тощо.

Актуальний метод впливу обирається індивідуально, з урахуванням стану шкіри та бажаного результату.

Омолодження шкіри обличчя – ін’єкції гіалуронової кислоти

Всупереч поширеним стереотипам, гіалуронові уколи краси безпечні та ефективні при правильному проведенні процедури. Основні їх переваги наступні:

  • Це одна із найбезпечніших та найменш радикальних технік омолодження шкіри;

  • Гіалуронова кислота має здатність поступово виводитися з організму, на відміну від ботоксу та більш важких речовин;

  • Ефект від процедури тримається до одного року, а іноді й більше, а зникає – поступово та непомітно;

  • Для проблемної шкіри уколи пришвидшують процес регенерації, отже поступово покращують її стан природнім та безпечним шляхом;

  • Гіалуронова кислота вносить не лише косметичні корективи, а й на фізіологічному рівні сповільнює процес старіння за рахунок взаємодії з колагеном та іншими речовинами.

Ще одна перевага уколів гіалуронової кислоти – ціна. У салоні «Красуаль» ми пропонуємо вигідні розцінки при беззаперечній якості. Досвідчені косметологи відшукають індивідуальний підхід у кожному випадку. З нами можна не турбуватися про безпеку процедури та якість результату.