Пілінг обличчя і тіла

Професійна чистка та пілінг обличчя та тіла у Львові

Чистка обличчя та пілінг тіла – одні із основних та найбільш поширених процедур, які ми пропонуємо у салоні краси «Красуаль». Основне їх призначення – досягнення одночасно косметичного та гігієнічного ефекту. Окрім того, різні техніки впливу покращують кровообіг, регенерацію шкіри, стабілізують обмінні процеси, регулюють діяльність сальних залоз.

Чистку обличчя у Львові можна проводити майже у будь-якому віці. Протипоказання залежать від обраної техніки, але зазвичай вони мінімальні: герпес, шкірні захворювання, механічні пошкодження.

Професійна чистка рекомендується у наступних випадках:

  • Підвищена сальність шкіри;

  • Розширені та забруднені пори;

  • Вугрові висипання на стадії заживлення;

  • Втрата тонусу та пружності шкіри;

  • Перші ознаки старіння.

Суть чистки та пілінгу обличчя у видаленні накопичених у порах жиру та бруду, знятті шару відмерлих клітин, у своєрідній делікатній шліфовці шкіри, позбавлені від комедонів та чорних точок.

Чистка обличчя: різновиди та особливості

Існує кілька основних технологій чистки:

  • Механічна чистка обличчя. Передбачає використання спеціальних інструментів, на кшталт голки Відаля чи ложки Уно із спеціальними отворами. Така процедура – одна із найефективніших. Разом із тим, вона завжди залишається стресом для шкіри, тож виконувати її мають виключно професіонали, щоб виключити ризик травмування, пошкодження шкіри, тощо.

  • Вакуумна чистка обличчя. Більш сучасний метод із використанням вакуумного обладнання, під впливом якого всі забруднення витягуються на поверхню шкіри, а потім – видаляються.

  • Ультразвукова чистка обличчя. Вважається найбільше результативною та найменш травматичною за рахунок впливу лише на поверхневий шар шкіри. Ультразвукова хвиля створює свого роду мікромасаж на клітинному рівні, за рахунок чого така чистка не лише видаляє бруд, жир та відмерлі клітини, а й сприяє позбавленню від зморшок та вугрових висипань.

  • Хімічний пілінг у Львові. Ще одна поширена процедура. В залежності від ступеню та глибини впливу, може бути поверхневою, фактично без фізичного впливу, або більш жорсткою, з використанням агресивних препаратів. Хімічні чистки класифікують на препаратні та ферментні. Поширені засоби на основі лимонної, яблучної та інших фруктових, молочних чи гліколевих кислот.

Переваги професійного пілінгу обличчя та тіла

Чистка та пілінг обличчя і тіла завжди мають виконуватися лише професіоналами. Вони потребують спеціального обладнання та інструментів, різноманітних препаратів та чіткого дотримання технології, щоб не пошкодити шкіру та не спричинити більш серйозних проблем.

Досвідчені майстри здатні безпечно провести навіть найбільш агресивні процедури. Їх періодичність та кількість розраховуються індивідуально, в залежності від типу та стану шкіри, віку та інших нюансів. Надзвичайно важливо правильно обрати методику та засоби, адже тільки так можна досягнути дійсно бажаного косметичного та гігієнічного ефекту.

Зробити професійну чистку чи пілінг у Львові можна у нашому салоні краси «Красуаль». Досвідчені майстри підберуть найкращу методику у кожному конкретному випадку. Наші косметологи використовують лише професійні засоби та технології. Час візиту можна погодити індивідуально.