Покриття гель-лак

 

Переглянути ціни на нігтьові послуги

 

Гелеве покриття нігтів у Львові

Гелевий манікюр стрімко набрав популярність одразу після своєї появи. Сьогодні, це найбільш практичний, та разом з тим простий спосіб створення цікавих дизайнів.

У складі такого лаку – речовини, що утворюють міцну плівку на нігтьовій поверхні, фото ініціатори, активні компоненти для в’язкості, пігменти та інші добавки. По своїй суті гель лак – щось середнє між звичайним лаком для нігтів та гелем для нарощування.

Салон краси «Красуаль» пропонує наступні послуги:

 • Гелеве покриття нігтів;
 • Використання гель лаків від відомих світових виробників: Blaze, My Nail, Luxio, F.O.X., Lianail, For You.
 • Класичний та апаратний манікюр та педикюр;
 • Дизайн нігтів;
 • Художній манікюр різної складності;
 • Весільний манікюр та манікюр до інших відповідальних подій;
 • Процедури для догляду за шкірою рук та ніг.

Гель лак у Львові: ціни, технологія та інші особливості

Звичайний лак для нігтів добре відомий кожній дівчині, незалежно від віку. Майже всі свого часу експериментували з різними типами покриття та ефектами, включаючи лікувальні лаки, матові та глянцеві, пісочні чи магнітні, глітерні покриття, кракелюр, хамелеон, тощо.

Гель лак, у свою чергу, поєднує таке розмаїття із властивостями гелю: міцністю, стійкістю, невибагливістю. При чому візуально він фактично не відрізняється від звичайного. Більше того, аналогічними залишаються пляшечки та техніка нанесення.

Досягти бажаного ефекту дозволяє правильна сушка. При покритті нігтів гелем використовується спеціальна ультрафіолетова лампа, під якою шар покриття повністю засихає за кілька хвилин.

Звісно, буває і кольоровий гель зі схожими полімерними властивостями. Від нього гель лаки відрізняються призначенням. Навіть при багатошаровому нанесені вони залишаються декоративним покриттям, що може додатково зміцнити нігтьову пластину. Гель же наноситься по іншій технології та використовується для видовження нігтя, створення бажаної форми.

Ми пропонуємо гель лак у Львові за ціною, що легко вписується у бюджет. Вартість процедури дещо перевищує манікюр із звичайним лаком, але й тривалість та якість результату більші в рази.

Переваги та недоліки покриття нігтів гелем

Використання гель лаку має ряд переваг:

 • Нігтьова пластина з полімеризованим покриттям стає значно твердішою та міцнішою, важче ламається та швидше відростає.
 • Покриття не відколюється, не відшаровується, не облізає та залишається незмінним до корекції. Робити повторну процедуру можна по мірі відростання нігтів.
 • Навіть щільне та багатошарове покриття бездоганно та швидко висихає під лампою, тож не доведеться турбуватися щодо виправлення випадково зачепленого покриття.
 • Ще один плюс покриття гель лаком у Львові – ціна. Відносно недорога процедура дає надзвичайно стійкий результат.
 • Робити такий манікюр можна на нігті будь-якої довжини: він завжди виглядає охайно.

Основна проблема – сушка, що потребує спеціального обладнання. Тож зробити такий манікюр самостійно доволі проблематично. Також гель лак потребує спеціальної технології зняття. Перед процедурою краще впевнитися в відсутності алергії на всі компоненти.

У салоні краси «Красуаль» можна зробити професійне гелеве покриття нігтів у Львові, створити неперевершений образ для відповідальних подій. Професійні гель-лаки та досвід наших майстрів – секрет ідеального гелевого манікюру.